منو

دانستنی های مد و پوشاک

عطر ابزاری قدرتمند برای بیان شخصیت، ساختن تصویر خود و تعامل با دیگران است. عطرها در واقع ما را در زندگی روزمره همراهی می کنند و چیزی در مورد ما می گویند، خاطرات و احساسات را بالا می برند .عطر یک قدم کلیدی در هر روتین زیبایی است و اکنون بخشی ضروری از زندگی روزمره ما است.

استفاده از عطرها هزاران سال در طول تاریخ در همه فرهنگ ها از جمله رومی ها، عرب ها، ایرانی ها و آسیایی ها وجود داشته است. تاریخچه عطر بیان گر این است که عطرها برای مراسم مذهبی، مراسم اجتماعی و همچنین به عنوان نماد اشرافیت استفاده می شد. در این مقاله نگاهی به تاریخچه عطر در تمدن ها و فرهنگ های باستانی و کاربردهای اولیه آن خواهیم داشت.

فرم بدن ها در اشکال و سایزهای مختلف هستند و پیدا کردن لباس‌هایی که کاملاً مناسب شما هستند، بدون خیاطی سفارشی کمی دشوار است. به همین دلیل است که تولیدکنندگان لباس، لباس‌ها را در مدل های دوخت مختلف تولید میکنند تا بتوانید لباس‌ها را با تیپ بدنی خود هماهنگ کنید.

انتخاب رنگ مناسب برای استایل تابستانی در فصل گرما نکته قابل ملاحظه ای است که به بررسی این موضوع به طور خلاصه میپردازیم . فصل تابستان یکی از مناسب ترین فصل ها برای سپری کردن اوقات فراغت در بیرون از خانه میباشد . اما گرمای فصل تابستان گاهی اوقات اذیت کننده است و عموما افراد به دنبال راه حلی برای خنک نگاه داشتن بدن خود در این فصل هستند . بهترین راه حل پیشنهادی رام وان به شما استفاده از رنگ های روشن در استایل های تابستانی شماست !

مد قوانین کمتری از آنچه مردم فکر می کنید دارد. مطمئناً دستورالعمل هایی وجود دارد، اما زمانی که قوانین را بدانید، می توان آنها را شکست!
در طول سال‌ها، شاهد این بوده‌ایم که مردان بارها و بارها اشتباهات مشابهی در انتخاب لباس انجام می‌دهند، با وجود اینکه هزینه و زمان صرف انتخاب لباس خود می کنند اما متاسفانه نمی توانند نتیجه مطلوبی بگیرند.برخی اشتباهات جزیی می تواند ظاهری ناخوشایند برای استایل آقایان خلق کند. امروز ما در مورد 5 قانون اساسی صحبت می کنیم که نباید آنها را بشکنیم.

در روزگاری زندگی می‌کنیم که نحوه لباس پوشیدن نه از یک عادت روزمره که حاصل افکار و سبک زندگی هر فردی است. داشتن استایلی مبتنی بر خواست فردی و نه دلخواه اجتماعی می‌تواند این امکان را فراهم کند تا در موقعیت‌های خاص از استایلی منحصر به فرد خودمان استفاده کنیم.

تا دو دهه قبل شاید دسته بندی نحوه پوشش لباس بر اساس الگو های دنیای مد و فشن به شکل امروزی نبود. اما گسترش فضای ارتباطی باعث شد تا افراد، بیشتر از پیش به دنبال پیدا کردن سبک شخصی خود در پوشش باشند.

اگر به افراد پیرامون  خود دقت کرده باشید متوجه می شوید هر فردی از سبک خاصی برای انتخاب و پوشیدن لباس هایش استفاده می کند . نکته جالبی که وجود دارد این است که شما می توانید با دانستن و شناخت انواع استایل، تا حدودی از شخصیت دیگران مطلع شوید چرا که سبک لباس پوشیدن هر فرد نشان از شخصیت درونی اوست اما برای فهمیدن این موضوع لازم است که ابتدا با انواع استایل آشنا باشید.

با عضویت در خبرنامه از تخفیفات و جدیدترین های فروشگاه با خبر شوید.
CopyRight © RAMONESET. All Rights Reserved.Created By Marzieh Shafiee